T&S Alyans

Bizim Hikayemiz

Kaliteli ürünlere, dürüstlüğe ve
müşteri memnuniyetine değer veriyoruz!

HAKKIMIZDA

1990 yılından bu yana sektöre hizmet sunmaya devam eden T&S Alyans, her tarza hitap eden ürün yelpazesi ve hizmet kalitesiyle Türkiye’nin  her bölgesinde müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Tayfun Çiloğlu tarafından ilk olarak İzmir Kemeraltın da kurulan firma; bugün İzmir-Merkez, Kemeraltı, İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa, Denizli ve Manisa’da faaliyetlerine devam etmektedir. Firma sahibi Çiloğlu, ürünlerinin kalitesini korumak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla büyük titizlikle çalıştıklarını, sadece satış değil, satış sonrasında da ürünlerinin arkasında olduklarını belirtiyor ve ekliyor:

“ Markamızı, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanıtma ve geliştirme faaliyetlerimize devam ediyoruz. Şu an itibariyle dünyanın birçok noktasında Made In Turkey, T&S Alyans ürünlerimiz vitrinleri süslüyor.”

Müşteri
Memnuniyeti

Kuruluşumuzdan bu yana odaklandığımız en önemli nokta, müşteri memnuniyeti anlayışıdır. Bu anlayış şirketimizin DNA’sında bulunan en önemli ilkedir. Müşterilerimizi memnun etmenin en önemli koşulu, öncelikle karşılanması gereken ihtiyaçları tespit etmektir. Şirket olarak Türkiye’nin dört bir yanında 1000’den fazla satış noktasına sahibiz.

Sağlıklı bir piyasa bilgi sistemimiz sayesinde müşterilerimizi çok sık aralıklarla ziyaret edip, piyasanın beklentilerini oldukça iyi bir şekilde takip edebiliyoruz.

Sahada aldığımız verileri şirketteki karar alma sürecimizden geçirerek, koleksiyonlarımızı kolay satılabilir biçimde tasarlayıp müşterilerimizin kazançlarını maksimum kılacak iş modelleriyle geliştiriyoruz. Bununla birlikte iş yaptığımız satış noktalarımızı; müşteriden çok, iş ortağı olarak gören bir anlayışa sahibiz. Firmamız, karşılıklı kazanç prensibine inanır ve iş ortaklığının kârlı, istikrarlı, sürdürülebilir olabilmesi için gereken her türlü altyapıyı hazırlamaktadır. Bu sebeple iş ortaklarımızın bizimle çalışmalarından duydukları memnuniyet düzeyi son derece yüksek ve değerlidir.

Müşterilerle iyi iletişim içinde olmak, başarılı olmak için tek başına yeterli değildir. Müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmetler ortaya koyabilmek için teknolojik yeniliklere ayak uydurmak, eğitim çalışmalarına devam etmek ve yeni koleksiyonlar tasarlamak gerekmektedir.

T&S Alyans olarak bizler de bu misyonla kendimizi yenilemeye devam eden bir kuruluş olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede de iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesi, her geçen yıl daha da yükselmektedir.